Firmamız 2002 yılından bu yana bilgisayar, bilgisayar yan donanımları, çevre birimleri ve sarf malzemeleri konusunda faaliyet göstermektedir. 2006 yılından bu yana da bitmeyen kartuşlu yazıcılar konusunda bulunduğu bölgede montaj ve satış konusunda alanını genişletmiştir. Firmamız 2009 yılından bu yana bitmeyen kartuşlu yazıcı modellerini kendi bünyesinde profesyonel seviyede montajını ve tedariğini yapmaktadır. Hem perakende hem de bayi ağı üzerinden bitmeyen kartuşlu yazıcı satışlarını gerçekleştirmektedir. Satışını yaptığımız tüm bitmeyen kartuşlu yazıcı modelleri profesyonel ekibimiz tarafından üretilmekte ve paketlenmektedir. Tüm modellerimizde arıza ihtimali en düşük seviyede olacak şekilde birçok ayrıntı düşünülerek sizlere sunulmaktadır. Bu sayede firmamızın sattığı bitmeyen kartuşlu yazıcılarda arıza oranımız %1 den daha düşük seviyededir. Bu rakam ıspatlanabilir bir rakamdır ve Türkiye'de bir rekordur. 

Efesgrup Bilişim İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak firmamız 2013 yılından beri SANZIO muadil tonerlerinin ithalatını yapmakta ve internet satış mağazası olarak çalışmaktadır. Bulabileceğiniz en yüksek kalitede ve en uygun fiyatta olan SANZIO muadil tonerlerinin ithalatını ve satışını gerçekleştiriyoruz.

Firmamız 2014 yılından sonra ürün yelpazesini genişleterek ev teksil ürünleri, elektrikli ev aletleri kategorilerinde de çok iddalı ürünler ve fiyatlar sunmaya başlamıştır. Kendi sitemizden internet pazar yerlerinden tüm ürünlerimizi %100 müşteri memnuniyeti esası ile yapmaktayız.

Firmamız aynı zamanda internet üzerinden www.fiyatgaranti.com sitemizden ve gittigidiyor , n11, Hepsibuarada, Trendyol, Amazon gibi alışveriş sitelerinden de satış yapmaktadır. Gittigidiyor üzerinden yaptığımız satışlar 2020 itibarı ile 50.000 i geçmiştir ve satışlarımızdan aldığımız olumlu yorum oranımız %100 dür. Bizden ürün alan hiçbir müşterimiz firmamıza olumsuz yorum vermemiştir.

PAZARYERİ MAĞAZALARIMIZ

Tüm pazaryeri mağazalarımızı ziyaret edebilir, bizim için yapılan yorumları inceleyebilirsiniz.

TRENDYOL

HEPSİBURADA

ÇİÇEK SEPETİ

PTTAVM

AMAZON

PAZARAMA